Label Nue

Sheila Royal Blue Dress

€82

Për të theksuar format trupore, fustani maxi 'Sheila' është punuar nga pëlhura e gomës për të gjitha eventet tuaja të veçanta. Me dekoltenë e saj të lëshuar dhe një të hapur në pjesën e këmbës, 'Sheila' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me taka, aksesorë minimalë dhe lëreni të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon 18% Spandex

Detajet: Dekolte të lëshuar 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

______________________

Draping beautifully over the feminine form, the 'Sheila' Maxi Dress is crafted from jersey fabric for all your special occasions. With her cowl neckline and thigh-high split, 'Sheila' will captivate from every angle. Pair with heels, and minimal accessories, and let her take center stage.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon 18% Spandex

Details: Cowl Neckline

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed