Label Nue

Shea Lemon Dress

€49 €149

E bërë nga sateni i shkëlqyeshëm, 'Shea' do të theksojë të gjitha format tuaja. Përmban kristale të vendosura te pjesa e dekoltesë dhe rripa të rregullueshëm. Pjesa e poshtme e fustanit mblidhet anash dhe ka pjesën e këmbës së hapur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim Kimik

__________________

Made from lustrous satin, 'Shea' is sure to hug your body in all the right places. Features hand-placed crystals along the sweetheart neckline and adjustable straps for the perfect fit. The skirt has stitched gathers to the hips so that the skirt drapes across the hips and teases open at the front slit for just a flash of thigh. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Open leg detail

Care: Dry clean only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed