Label Nue

Seria Gold Dress

€89 €139

Bëjini vetes një nder dhe vishuni me fustanin tonë 'Seria'. E dizenjuar në një frymë shumë festive, ajo e bën këtë sezon të duket më i veçantë dhe joshës. E përkryer për takimet tuaja ose daljet e natës. Stiloni tuajat me një palë taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Detaje të rrudhosura

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Do yourself a favor and get dressed in our 'Seria' Dress. Designed in a very festive spirit, she makes this season look more unique and glamorous. Perfect for your date night or night outs. Style yours with a pair of heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Ruched Details

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed