Skip to content

Cart

Your cart is empty

Seona Magenta Dress

Sale price€39,00 Regular price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani midi 'Seona' është me elegancë dhe është krijuar për t'ju bërë të ndiheni më të sigurt në vetvete. Fustani ynë midi ka një detaj të ndërthurur në pjesën e përparme që krijon një efekt të këndshëm dhe femëror. Silueta e bukur e fustanit krijon një dekolte të thellë V me mëngë të gjata dhe e dizajnuar për një përshtatje të ngushtë për të theksuar format tuaja. Vishini me sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Detaj të ndërthurur në pjesën e përparme

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

____________________

'Seona' midi dress exudes elegance and is designed to make you feel you most confident. Our 'Seona' midi dress has a twisted front detail that creates a flattering and feminine effect through the bodice. The beautiful silhouette of the dress creates a deep V-neckline with long sleeves and designed for a close fit to flatter your figure from every angle. Wear yours with lace-up sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Twisted front detail

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size: