Label Nue

Semara Hunter Dress

€82

Një fustan i gjatë i përsosur, perfekt për eventet e natës. Detajet e korsetit krijojnë strukturë dhe përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Kombinojini me aksesorë, taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% POLYESTER, 18% SPANDEX

Detajet: Dekolte në formë zemre

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

______________________

A flawless maxi dress, perfect for date nights. The corset detailing creates structure and hugs your curves perfectly. The underwired, pleated cups provide lift and support whilst the sweetheart neckline works to frame your bust. Accessorize it with understated heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% POLYESTER, 18% SPANDEX

Details: Sweetheart decolte

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed