Skip to content

Cart

Your cart is empty

Selia Hunter Green Dress

Sale price$62.92 Regular price$116.24

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Frymëzuar nga eventet perfekte të verës. Ky fustan përmban një siluetë të ngushtë në trup. Fustani 'Selia' me një mëngë është bërë nga material I gomës që thekson format tuaja. Ka një mëngë të gjatë, pjesën e shpinës të hapur dhe gjatësi mini. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:82% Nylon 18% Spandex

Detajet:Me një krahë

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

_________________

Inspired by the perfect summer events. The 'Selia' dress features a curvy silhouette. This one-shoulder dress is made from jersey fabric that hugs your curves perfectly. Features one long sleeve and a maxi hem. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon 18% Spandex

Details: One-Shoulder Dress

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: