Label Nue

Sela Black Dress

€79

Fustani jonë 'Sela' është kaq elegant. Dekolteja e drejtë në pjesën para dhe prapa siguron mbështetje të plotë. Ka një dekolte të hapur dhe pa rripa. Ne e duam të kombinuar me sandale të thjeshta për një pamje të kompletuar dhe me stil.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Pëlhurë me dy shtresa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Our 'Sela' dress is so elegant. The straight decolte shape in the front and back sides provide ultimate support. It has a flattering strapless cut and is ruched for an hourglass effect. We love this teamed with simple strappy sandals for your summer nights out.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Details: Double Layered Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed