Label Nue

Seila Red Dress

€89

Janë detajet që e bëjnë fustanin 'Seila' të qëndrojë në qendër të vëmëndjes dhe të duket i veçantë. Bërë nga pëlhurë me dy shtresa dhe me mëngë të gjata me dorëza. 'Seila' bie në një gjatësi maxi duke e bërë të duket më tërheqëse. Kombinojeni tuajin me këpucë dhe disa aksesorë minimal.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Mëngë të gjata dhe dorëza

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

__________________

It's the details that make 'Seila' dress stand bold and unique. Made from double-layered fabric and featuring long sleeves with gloves. 'Seila' falls in a maxi hem making it look more attractive. Pair yours with pumps and some minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Long Sleeves and Gloves

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed