Label Nue

Scarlet Lime Green Dress

€29 €79

Janë detajet e vogla që kanë rëndësi në fustanin tonë të ri 'Scarlet'. Bërë nga pëlhurë e hollë me teksturë që shfaq dhe thekson linjat e trupit. Fundi përmban një hapje anash që shfaq një pjesë të këmbës dhe bluza ka mëngë të gjata me një dekolte të hapur dhe pak të prerë në pjesën para. Visheni me taka dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Dekolte e prerë në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

It's the tiny details that count with our new ‘Scarlet’ dress. Made from slinky fabric that sculps and hugs your figure. The skirt features a side split which shows a flash of leg and the top has long sleeves with an open neckline and a little cut out in the front. Wear it with heels and minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Decolte cut out detail in the front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed