Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sarina Deep Red Dress

Sale price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan elegant 'Sarina' shfaq një stil të veçantë, dekolte në formën V dhe nuancën e zezë klasike. E punuar me kujdes, kjo pjesë elegante do t'ju bëjë të dukeni dhe të ndiheni më së miri. Kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara dhe shtoni disa vathë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Najlon 18% Elastik

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Bold and sophisticated, the 'Sarina' dress. Made from super soft and stretchy material, It has a deep open neckline and is all gathered in the front for a guaranteed head turn. Add strappy sandals or some mules to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% NYLON, 18% SPANDEX

Details: Asymmetric Neckline

Care: Machine Wash Col

Size: