Label Nue

Sandy Magenta Dress

€49 €89

E bukur, femërore dhe lajkatare. 'Sandy' është prerë nga një rrjetë të butë që përshtatet mirë në trup. Ka dekolte të hapur, ndërsa mëngët e gjëra dhe të gjata shtojnë volumin dhe lëvizjen për një pamje perfekte. Vishini me takat tuaja më të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup, material të dyfishtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Pretty, feminine, and flatteringly ruched. 'Sandy' is cut from soft mesh with a flattering all-over ruching to really sculpt your figure from within. Features open decollete whilst the balloon sleeves add volume and movement for a statement look that will have you looking your best all night long. Wear it with your highest heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Slim fit, double-layered

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed