Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sage Off Shoulder Rib Body

Sale price$42.20

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky bodysuit është themelor për dollapin tuaj. Nga një material i trashë dhe elastik. Gjithashtu ka mëngë të gjata, një jakë në formë ‘V’ dhe një kopëse për mbyllje.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAJON 30% NAJLON

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse

_________________________________________

This Bodysuit is an effortless basic and a great closet staple. A stretchy, ribbed and thick fabric. Features long sleeves and V neckline, thong back and a snap-button closure.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON 30% NAYLON

Details: Ribbed and Stretchy

Care: Machine wash

Size:
Sage Off Shoulder Rib Body
Sage Off Shoulder Rib Body Sale price$42.20