Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ryn Black Dress

Sale price$82.74 Regular price$103.69

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Ryn' krijon magjepsje në shikim të parë, pasi shtrihet mbi njërën shpatull në një siluetë asimetrike. Ky fustan është prej pëlhurës së satenit që thekson format tuaja dhe jep një përshtatje më elegante. Ka gjatësi maksi dhe rrudhosje në të dy anët e belit. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Hapje asimetrike në pjesën para të dekoltesë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_____________________

The 'Ryn' dress serves irresistible glamour as it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette. This dress is made from luxurious satin fabric that hugs your figure and gives a more chic fit. Features maxi length and is stretched on both sides of the waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Asymmetric decolte opening at the front

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: