Label Nue

RYAH SILVER DRESS

€449

Sigurohuni që pamja juaj të mbahet mend me fustanin tonë 'Ryah'. Me material me shkëlqim, 'Ryah' ka një dekolte katrore me rripa të gjerë dhe pjesën e këmbë të hapur. Kompletoni dukjen tuaj me glam të theksuar, taka me rripa dhe aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 146 cm / 57.48 inch

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

__________________________

Ensure your entrance is one to remember in the 'Ryah' dress. Adorned in sequins that won't be missed, 'Ryah' features a square neckline with wide straps and a head-turning side split. Complete your look with bold glam, strappy heels, and minimal accessories.

Model is wearing: Open leg detail

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Open leg detail

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 146 cm / 57.48 inch

Care: Hand wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed