Skip to content

Cart

Your cart is empty

Rut Black Dress

Sale price€39,00 Regular price€69,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Rut' do të jetë I preferuari juaj këtë sezon. 'Rut' është super tërheqëse dhe e dizajnuar në mënyrë perfekte. Fustani ju jep përshtatjen perfekte përmes gjatësisë mini. Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Butona në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Rut' dress will be your absolute favorite this season. 'Rut' is super flattering and designed to perfection.The dress gives incredible cinching properties and skims your curves beautifully down through the mini skirt. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Buttons at the front

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size: