Label Nue

Rush Black Dress

€109

Nëse dëshironi të keni një pamje tërheqëse, duhet të visheni me fustanin tonë Midi 'Rush'. Është e përsosur për të krijuar dramë në shumë evente. Kombinojeni me këpucat tuaja të preferuara dhe shtoni disa aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Detajet: Pupla në pjesën lartë

Përkujdesja: Pastrim Kimik

__________________

If you want to have a captivating look, you have to dress in our 'Rush' Midi Dress. Is the perfect piece for creating drama at any event. Pair with your favorite Pumps and add some minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Feathers on the top part

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed