Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ruesa Black Dress

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Mini fustani 'Ruesa' ju jep vetëbesimin që do t'ju nevojitet ndonjëherë. Ky mini fustan përmban një dekolte në formë zemre dhe rripa. Plotësojeni këtë look me një palë sandale dhe atëherë do të jeni gati për të tërhequr vëmëndje!

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Detaje me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

The 'Ruesa' mini dress is giving you all the confidence you'll ever need. This hot mini dress features a heart shape decolte and straps. Complete this look with a sexy pair of mules and then you'll be ready to run the world!

Model is wearing: Size M

Fabric: 100% Polyester

Details: Shiny Details

Care: Machine Wash Cold

Size: