Label Nue

Rueda Red Dress

€29 €89

'Rueda' është një fustan plotë elegancë dhe klas. Bërë nga materiali i satenit të shkëlqyeshëm qe thekson format tuaja. Ajo përmban një dekolte të hapur në formë dhe ka një detaj të ndërthurur në pjesën e përparme që krijon një efekt të këndshëm. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Detaj të ndërthurur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_________________________

The 'Rueda' dress is the picture of elegance and class. Cut from lustrous satin fabric, this eye-catching dress showcases a plunging neckline that leads to a flattering twist detail to the front. Compliment the maxi hem with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Twist detail

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed