Label Nue

Rue Brown Bodysuit

€35

Ky bodysuit është një element bazik për garderobën tuaj! Ky bodysuit me mëngë të gjata përmban një jakë të lartë dhe në pjesën e poshtme mbyllet me kopëse. Ky është një bodysuit i cili ka mundësi të kombinimeve të pafundshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER 4% SPANDEX

Detajet: Jakë të lartë, material i dyfishtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

This bodysuit is an effortless basic and a great closet staple! This long sleeve bodysuit features a mock neckline, thong back, and snap-button closure. This bodysuit has limitless combination options.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% SYNTHETIC 8% SPANDEX

Details: Mock neckline, Double layered

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed