Skip to content

Cart

Your cart is empty

Roy Orchid Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vishuni më e lehtë me 'Roy', fustanin tonë maxi. Fustani maxi 'Roy' përmban një dekolte asimetrike dhe dy rripa të hollë mbi supe që na japin gjithë ndjesinë e verës. Me një anë të prerë, 'Roy' është i kompletuar me një çarje tërheqëse të këmbës. I dizajnuar për t'u dalluar, fustani maxi 'Roy' ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë bujë këtë sezon.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Elastik

Detajet: Prerje anësore

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Statement summer dressing just got a lot easier with 'Roy', our ultra-luxe maxi dress. The 'Roy' maxi dress features an asymmetric neckline and two thin shoulder straps that give us all the summer feels. With a striking side cut out 'Roy' is complete with an alluring leg side split. Designed to stand out, the 'Roy' maxi dress has everything you need to cause a stir this season.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Side cut-out

Care: Machine Wash Cold

Size: