Skip to content

Cart

Your cart is empty

Roxie Pink Jacket

Sale price$193.67

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Kjo pallto ngjyrë rozë do t'ju bëjë të jeni në qendër të vëmendjes. Ka një përshtatje të gjerë, mëngë të gjata dhe një lidhëse-rrip. Visheni me një bluzë dhe xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 45% PU, 55% POLYESTER

Detajet: Brez me lidhëse, Gjatësi nën gjunjë.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

This bubblegum pink trench coat is perfect for layering to create a bold look that will make you the center of attention. It's designed with an oversized relaxed fit, long sleeves, and a tie belt. Wear yours over a crop top and denim jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 45% PU, 55% POLYESTER

Details: Waistband, Under knee length

Care: Machine Wash Cold

Size:
Roxie Pink Jacket
Roxie Pink Jacket Sale price$193.67