Skip to content

Cart

Your cart is empty

ROW NUDE

Sale price$61.79 Regular price$208.42

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Shtoni një dukje perfekte në pamjen tuaj me çizmet 'Row'. Të dizajnuara në një formë të gjerë, ato janë bërë prej lëkures dhe janë të detajuara me rripa të shtrënguar dhe formë rrethore në pjesën para. Kombinojini me xhinse.

Lartësia e përafërt e takës: 6.3 cm / 2.48" (inch)

Materiali: Lëlkurë

Ngjyra: Nude

________________________

Add some edge to your looks with the 'Row' boots. Designed in a chunky combat shape, they're made from leather and detailed with heel tabs, buckled straps and rounded toes. Style yours with jeans.

Heel Height Approx.: 6.3 cm / 2.48" (inch)

Material: Leather

Color: Nude

Size: