Shoe Dazz

ROW BLACK

€59 €199
Shtoni një dukje perfekte në pamjen tuaj me çizmet 'Row'. Të dizajnuara në një formë të gjerë, ato janë bërë prej lëkures dhe janë të detajuara me rripa të shtrënguar dhe formë rrethore në pjesën para. Kombinojini me xhinse.

Lartësia e përafërt e takës: 6.3 cm / 2.48" (inch)

Materiali: Lëlkurë

Ngjyra: E zezë

________________________

Add some edge to your looks with the 'Row' boots. Designed in a chunky combat shape, they're made from leather and detailed with heel tabs, buckled straps and rounded toes. Style yours with jeans.

Heel Height Approx.: 6.3 cm / 2.48" (inch)

Material: Leather

Color: Black
Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed