Skip to content

Cart

Your cart is empty

Rossela Purple Dress

Sale price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ndjeni magjinë e elegancës duke veshur fustanin 'Rossela'. Ky fustan maxi është dizajnuar nga një pëlhurë luksoze të gomës për të gjitha eventet tuaja të veçanta. 'Rossela' është krijuar për të shfaqur më të mirën tuaj me dizajnin e saj të veçantë në dekolte dhe trëndafilat e bukur të ngjitur në qafë. Stilojeni me sandale, vathë minimal dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Trëdafila në qafë të rregullueshëm

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 122 cm / 48.03 inch

_________________________

Feel the magic of inner elegance wearing the 'Rossela' dress. This maxi dress is crafted from a luxurious jersey fabrication for all your special occasions. 'Rossela' is designed to show the best of you with it's special decolte design and the beautiful roses attached in the neckline. Accessorize with sandals, minimal earings and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Removable roses in the neck

Care: Hand Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 122 cm / 48.03 inch

Size: