Label Nue

Rosena Taupe Dress

€79

Fustani 'Rosena' krijon një siluetë të ngushtë në trup, mëngë të gjata dhe jakë të drejtë. Materiali me thurje mjaft elastik që është perfekt për çdo formë trupore e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me të gjitha. Kombinojeni me ca këpucë transparente dhe një çantë të thjeshtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 54% ACRYLIC, 46% POLYESTER

Detajet: Material i thurur dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

This 'Rosena' features a curvy silhouette, long sleeves and a straight neckline. The ribbed and stretchy fabric that is perfect for any body shape makes it ideal to combine with anything. Our go to look is to pair it with some clear heels and a casual little bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 54% ACRYLIC, 46% POLYESTER

Details: Ribbed and Stretchy

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed