Skip to content

Cart

Your cart is empty

Rosel Black Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Janë detajet e vogla që kanë rëndësi në fustanin tonë të ri ‘Rosel’. Ky fustan është bërë nga pëlhurë e butë, i rehatshëm dhe ka një përshtatje të ngushtë në trup. Ka një gjatësi maxi, një dekolte asimetrike dhe një të çarë anash. Stiloni tuajin me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% POLYESTER, 18% SPANDEX

Detajet: Dekolte asimetrike

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

_________________________

It's the tiny details that count with our new ‘Rosel’ dress. This vibrant dress is made from jersey that feels so soft, and comfortable and has a flattering silhouette fit. Features a maxi length, asymmetric neckline, and a slit on the side. Style yours with heels and matching jewelry.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% POLYESTER, 18% SPANDEX

Details: Asymmetric decolte

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: