Label Nue

Rosana Magenta Set

€89 €149

'Rosana' është e guximshme, energjia e çdo rasti. Ka një çarje të këmbës në pjesën para dhe është set dy pjesësh. Ajo është një ndër setet tona më unike me dizajnin e saj klasik. Kombinojeni me çizme ose me takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

'Rosana' is bold, energetic, and the life of every occasion. Features a front leg split and is a two piece set. She is quick to become one of our statement wardrobe pieces with her classic design. Pair with boots or your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Two-Piece Set

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed