Skip to content

Cart

Your cart is empty

Romi Black Dress

Sale price$84.24 Regular price$105.57

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Mos kërkoni më shumë se fustanin 'Romi' për të lënë përshtypje dhe mbresa elegance në eventin tuaj të ardhshëm. Duke shfaqur një siluetë minimaliste, 'Romi' merr formë me dekolten e tij asimetrike që ju bën të ktheni kokën. Kombinojeni me aksesorë, perfekte për dasma apo darka festive.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Detajet: Material saten me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

__________________________

Look no further than the 'Romi' Satin Maxi Dress for a timeless and elegant impression at your next special event. Showcasing a minimalistic silhouette, 'Romi' is transformed with her asymmetric decolte that will have you turning heads. Accompanied by statement accessories, she makes the perfect piece for weddings, work functions, or celebratory dinners.

Model is wearing: Size S

Fabric: 88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Details: Glossy satin material

Care: Machine wash cold or dry clean

Title: