Label Nue

Rive Multi Set

€159

Rive, një set i bukur, thjesht perfekt për ato ditë komode. Seti është i butë dhe ka stil në çdo shtresë. Me mëngë të gjata, mini fund dhe butona përpara. Kombinojeni me çizmet ose këpucët tuaja të preferuara dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Cotton

Detajet: Butona në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë, Pastrim Kimik

________________________

Rive, a beautiful set, just perfect for those comfy days. 'She’s soft and she’s got style in every seam. Featuring long sleeves, mini skirt and front buttons. Pair with your favorite boots or pumps and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Cotton

Details: Pearl Straps

Care: Hand wash cold, Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed