Label Nue

Risa Black Dress

€69 €109

Ky fustan përmban një siluetë të ngushtë në trup, mëngë të gjata dhe dekolte të drejtë të hapur. Ka material prej kadifeje që është perfekt për çdo formë trupore dhe e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me gjithëçka. Kombinojeni me ca këpucë transparente dhe një çantë të thjeshtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Me krahë të lëshuar

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

____________________

This dress features a curvy silhouette, long sleeves and a straight open neckline. The velvet fabric that is perfect for any body shape makes it ideal to combine with anything. Our go to look is to pair it with some clear heels and a casual little bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Off Shoulder

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed