Skip to content

Cart

Your cart is empty

Rever Hunter Dress

Sale price€59,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Rever' krijon hapësirën për netë të paharrueshme ose ngjarje të veçanta. Me një dekolte elegante asimetrike, e bërë nga pëlhurë prej kadifeje dhe e balancuar me një prerje tërheqëse përgjatë belit. Kombinojeni me stiletot tuaja të preferuara për një pamje me klas.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

'Rever' sets the scene for unforgettable nights out or special events. Featuring a flattering asymmetric neckline, made from velvet fabric and balanced with sexy cut-outs along the waist. Pair with your favorite pumps for a classy look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size: