Label Nue

Reneh Pink Dress

€79

Super elegancë në fustanin tonë 'Reneh '. Ky fustan ka një përshtatje perfekte në trup. Përmban dekolte në formë të zemrës, mëngë të gjata dhe një patent në pjesën e pasme. Kombinojini me sandale të thjeshta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Spandex

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Effortless chic in our 'Reneh' dress. This dress has a flattering figure hugging fit that falls to a mini hem. Features sweetheart neckline, slim long sleeves and a zip to the back. Style yours with simple sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed