Label Nue

Remina Green Dress

€129

Janë detajet që e bëjnë fustanin 'Remina' të duket kaq i veçantë. Prerë në një siluetë të ngushtë në trup nga pëlhura e butë e gomës, me pjesën e sipërme asimetrike, mëngë të gjata dhe gjatësi maxi. 'Remina' jep magjepsje të padiskutueshme, duke e bërë atë të përsosur për ngjarje të veçanta. Stiloni me takat tuaja të preferuara dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

____________________

It's the intricate details that make 'Remina' dress feel so special. Cut in a slim fit silhouette from soft jersey fabric, featuring asymmetric top, long sleeves and maxi hem. 'Remina' delivers indisputable glamour, making it perfect for special events. Style yours with your favorite heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Shiny Stones Fabric

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed