Skip to content

Cart

Your cart is empty

Reigna Black Dress

Sale price$107.11

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani maxi me dantella 'Reigna' është punuar me rripa të trashë për t'ju bërë të ndiheni më rehat, një zbukurim unik me dantellë përgjatë kupave të sytjenave dhe një zinxhirë anësor për t'u veshur më lehtë. Detajet e përparme e bëjnë këtë fustan maxi një pjesë të veçantë të gardërobës tuaj. Visheni tuajin për takime dhe raste të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Pëlhurë rrjete

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

The 'Reigna' lace maxi dress it's crafted with thick strap to make you feel more comfortable, a unique lace trim along the bra cups and a side zipper for easy wear. The front detailing makes this maxi dress a timeless addition to any wardrobe. Wear yours for date nights.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: Mesh fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Reigna Black Dress
Reigna Black Dress Sale price$107.11