Label Nue

Rare Pine Green Dress

€82
Kompletoni gardërobën tuaj të eventeve me fustanin tonë të ri 'Rare'. Dizajnuar nga materiali i butë i gomës , që përqafon linjat e juaja trupore. Ka mëngë të gjata dhe një detaj të rrudhosur në pjesën para. Kombinojeni me aksesorë dhe takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:98% polyester 2% Spandex

Detajet:Detaj të rrudhosur në pjesën para

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Complete your event wardrobe with our new 'Rare' Dress. Made from soft Jersey fabric which hugs your curves, featuring long sleeves and ruching detail at the front. Pair with accessories and your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% polyester 2% Spandex

Details: Ruched detail at the front

Care: Machine Wash Cold
Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed