Label Nue

Rare Orange Dress

€82

Kompletoni gardërobën tuaj të eventeve me fustanin tonë të ri 'Rare'. Dizajnuar nga materiali i butë i gomës , që përqafon linjat e juaja trupore. Ka mëngë të gjata dhe një detaj të rrudhosur në pjesën para. Kombinojeni me aksesorë dhe takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:98% polyester 2% Spandex

Detajet:Detaj të rrudhosur në pjesën para

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

Complete your event wardrobe with our new 'Rare' Dress. Made from soft Jersey fabric which hugs your curves, featuring long sleeves and a ruching detail at the front. Pair with accessories and your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% polyester 2% Spandex

Details: Ruched detail at the front

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed