Label Nue

Quinn Black Gold Dress

€89

Admirojeni formën tuaj me fustanin 'Quinn'. Bërë nga pëlhura e gomës në një gjatësi maxi. Përmban pjesën e këmbës të hapur në pjesën anash për një pamje tërheqëse të lëkurës, lidhëse në qafë dhe shpinë të hapur. E dizenjuar me një ndjenjë thjeshtësie për minimalistët, 'Quinn' mund të vishet me aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 86% NYLON 9% METALLIC 5% SPANDEX

Detajet: Dekolte të lëshuar

Përkujdesja: Pastrim kimik

________________________

Flatter your form in the 'Quinn' dress. Made from jersey fabric in a classic maxi length. Features a thigh-high split for an alluring glimpse of skin, halter neckline, and open back. Designed with a sense of simplicity for the minimalists at heart, 'Quinn' can be dressed up or down with your favorite accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 86% NYLON 9% METALLIC 5% SPANDEX

Details: Waterfall Neckline

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed