Label Nue

Pure White Jumpsuit

€49 €129

'Pure' ka të bëjë me elegancën femërore. E prerë nga një përzierje e krepit elastik dhe rrjeta, 'Pure' është një jumpsuit me këmbë të drejta që përshtatet me format tuaja. Përmban material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe dekolte të hapur. Ky stil është perfekt për çdo event. Kombinojeni me një palë taka të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Rripa me perla

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë, Pastrim Kimik

_________________________

Our 'Pure' is all about feminine elegance. Cut from a blend of stretch crepe and mesh, 'Pure' is a form-fitting straight leg jumpsuit. Features underwired supported cups and open decollete. This style is perfect for any event. Style it with a pair high heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% polyester 5% Spandex

Details: Shiny Stones Fabrication

Care: Hand wash cold, Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed