Label Nue

Prai Black Dress

€99

Frymëzuar nga eventet perfekte të sezonës. Ky fustan përmban një siluetë të ngushtë në trup. Fustani 'Prai' me një mëngë është bërë nga material rrjete që thekson format tuaja. Ka një mëngë të gjatë dhe gjatësi mini. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100%POLYESTER

Detajet: Mëngë me pupla

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Super hot for your wardrobe, the 'Prai' dress is crafted from a delicate soft mesh that highlights your curves beautifully. Features a long sleeve to ensure the most flattering fit. We love the mesh overlay fabric that works to hug and sculpt your curves. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Fluffy Sleeve

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed