Label Nue

Phrasia Kelly Green Dress

€99

Njihuni me fustanin tonë të ri 'Phrasia' i cili është bërë nga pëlhura e gomës dhe përqafon në mënyrë perfekte linjat e trupit tuaj. Fundi është prerë në një siluetë të lirshme që bie në gjatësinë maxi. Ka një dekolte të lëshuar. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 91% Polyester, 9% Spandex

Detajet: Draped cowl neckline

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

__________________

Meet our new dress 'Phrasia' which is made from jersey fabric and hugs perfectly your body lines. The skirt is cut to a loose silhouette that falls to maxi length. Features draped cowl neckline. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 91% Polyester, 9% Spandex

Details: Dekolte të lëshuar

Care: Machine wash cold or dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed