Skip to content

Cart

Your cart is empty

PATTI-SK BLACK

Sale price$82.74 Regular price$166.53

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Çizmet tona 'Patti' në ngjyrën e zezë, me formë këndore në pjesën para dhe të bëra nga materiali i pambukut elastik janë pjesë e pandashme e garderobës tuaj. 'Patti' është një këpucë e domosdoshme për këtë sezon. Kombinojini ato me pantallona ose me fustanin tuaj të ëndrrave.

Lartësia e përafërt e takës: 8 cm / 3.14" (inch)

Materiali: Pëlhurë

Ngjyra: E zezë

___________________

Our 'Patti' boots in black, with their squared toe and made from stretch cotton are a wardrobe hero. The 'Patti' is a must-have boot for this season. Style them with jeans or a dreamy dress.

Heel Height Approx.: 8 cm / 3.14" (inch)

Material: Fabric

Color: Black

Size: