Label Nue

Pat Blue Top

€29 €42

Njihuni nga afër me bluzën tonë 'Pat'. E bërë nga një material me printe që ju jep ndjesi verore. Ka mëngë të gjata dhe një rrip të rregullueshëm në pjesën para. Visheni tuajin me xhinse dhe disa aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Naylon

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Get up close and personal with 'Pat' top. Made from printed fabric that gives you summer feels. Features long sleeves and an adjustable strap in the front. Wear yours with jeans and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Naylon

Details: Printed Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed