Label Nue

Paro Black Multi Dress

€39 €189

Fustani 'Paro' është kaq femëror dhe ju jep ndjesi të eventeve. Fustani është i dizajnuar me material me shkëlqim, ka mëngë të gjata me dekolte në formë të drejtë dhe pjesa e poshtme e fustanit është e prerë në një siluetë të lirshme që bie nën gjatësinë e gjurit. Është zgjedhja perfekte për evente.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% ELASTIK

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë, Pastrim Kimik

_______________________

The 'Paro' is so feminine and gives you event feels. This dress is decorated in a sequin, beautifully detailed design. Features long sleeves with a straight neckline and the skirt is cut to a loose silhouette that falls under the knee length. It's the perfect choice for events.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Sequin Fabric

Care: Hand wash cold, Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed