Label Nue

Oura Red Dress

€19 €52

Fustani 'Oura' ka prerje të mrekullueshme në pjesën anash që tërheq vëmendjen dhe shfaq një pjesë të lëkurës. Ky fustan përmban një dekolte të hapur ku nxjerrë në pah dekoltenë tuaj, pjesa e këmbës e hapur dhe pjesa e shpinës e hapur në mënyrë që të leni përshtypje. Kombinoje me aksesorë minimalë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% polyester 8% spandex

Detajet: Prerje në pjesën e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Oura' dress has striking cutouts to the bodice and back that draws attention to your waist and show a glimpse of skin. This midi must-have features a plunging neckline to highlight your decolletage, thigh-high split, and an open back so that you're dressed to impress from every angle. Pair it with minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% polyester 8% spandex

Details: Waist cutouts

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed