Skip to content

Cart

Your cart is empty

Otilia Green Dress

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Prerë nga pëlhurë e butë 'Otilia' është mini fustani më i bukur që ju nevojitet. Karakterizohet me dekolte V, mëngë të gjata dhe një dizajn të bukur para që e bën më tërheqës fustanin. Visheni me një palë sandale të bukura.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100%POLYESTER

Detajet:Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Cut from a soft fabric. 'Otilia' is the prettiest mini dress you need. Features V neckline, long sleeves, and a pretty front design that adds a little sexiness. Team yours with sandal heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100%POLYESTER

Details: Printed Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size: