Label Nue

Orsa Royal Dress

€82

Veshja me klas është bërë e lehtë me fustanin tonë 'Orsa'. Duke shfaqur një punë të detajuar të dizajnit, 'Orsa' transmeton perfeksion me dekoltenë e saj V dhe çarjen e këmbës para. Kompletoni pamjen tuaj me aksesorë të rafinuar për një pamje për t'u mbajtur mend në eventin tuaj të ardhshëm.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Gjatësi maxi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Decadence dressing is made easy in 'Orsa'. Showcasing a detailed work of design, Nadia exudes timeless sophistication with her V neckline and a leg front split. Anchor your look with refined accessories for a look to remember at your next special event.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Maxi length

Care: Machine wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed