Skip to content

Cart

Your cart is empty

Orna Red Dress

Sale price$62.92 Regular price$105.57

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Orna' është shumë elegant, pasi shtrihet mbi njërën shpatull në një siluetë asimetrike. Ky fustan është bërë nga një material i rehatshëm që duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme. Ne e duam pjesën e hapur të këmbës që zbulon shkëlqimin e lëkurës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester, 5% Elastik

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________________

The 'Orna' dress is effortlessly chic as it sweeps across one shoulder in an asymmetric silhouette. This dress is made from soft fabric that hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. We love the front split revealing the perfect amount of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size: