Label Nue

Omya Royal Blue Dress

€89 €139

Ngrini stilin tuaj në një nivel tjetër me fustanin 'Omya'. Bërë nga pëlhura prej kadifeje dhe pendë në mëngët. E përkryer për ngjarje të veçanta dhe ato netë magjepsëse. Kombinoje me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Mëngë me pupla

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë / Pastrim Kimik

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 139 cm / 54.72 inch

_____________________

Elevate your style to the next level with the 'Omya' dress. Made from velvet fabrication and fluffy feather on the sleeves. Perfect for special events and those glamour nights. Combine with Heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Fluffy Feathers Sleeves

Care: Hand Wash Cold / Dry clean only

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 139 cm / 54.72 inch

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed