Label Nue

Olena Royal Blue Dress

€109

Një dizajn i ëndrrave, vetëm se ajo është e realizuar. Njihuni me fustanin tonë Midi 'Olena', me mëngë të gjata, pëlhurë prej kadifeje dhe një hapje asimetrike në pjesën para. Kombinojeni tuajin me takat tuaja të preferuara dhe disa aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 121 cm / 47.63 inch

_________________________

She’s the stuff of fairy tales and daydreams, only she’s come true. Meet our 'Olena' Midi Dress, featuring long sleeves, velvet fabric and an asymmetric opening at the front. Pair yours with your favorite heels and some accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit 

Care: Machine wash cold or Dry Clean

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 121 cm / 47.63 inch

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed