Skip to content

Cart

Your cart is empty

Oela Green Multi Set

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Seti 'Oela' është i përsosur për një ditë jashtë me diell apo edhe thjesht për t'a veshur nëpër qytet. Ajo përmban një pëlhurë jashtëzakonisht të butë që është e rehatshme për t'u veshur për periudha më të gjata kohore.
Pantallonat e shkurtra janë të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë perfekte dhe të lirshme që ju japin rehati. Bluza ka mëngë të gjata dhe të gjera dhe një dizajn të ndërthurur në pjesën para. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

'Oela' set is perfect for a day out in the sun, or even just to wear around town. It features an extremely soft fabric that's comfortable to wear for longer periods of time. The shorts are designed to fit mid-rise and loose-fitting for a comfortable feel. The top features flattering floaty chiffon sleeves and a front twist design. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size: